Yaşam

Yetenek Sizyiz dizisindeki rap performansıyla hatırladığımız Yusuf Baran Aygün, Yıllar Sonra Yeniden Ortaya Çıktı

Bir dönemin reyting rekorları kıran programı Yetenek Sen, her yaştan yeteneğin yarıştığı bir program. Yetenek Sensin ile tanışan ve akılda kalan sayısız yarışmacı varken, o zamanlar 8 yaşında olan Yusuf Baran Aygün, sempatisi ile hepimize kendisini sevdirdi. Yarışmadan yıllar sonra ortaya çıkan Yusuf Baran Aygün’ün değişimi herkesi şaşırttı.

Acun Ilıcalı’nın en iyi projelerinden biri olan Sende Yetenek Var Türkiye uzun zamandır ekranlarda.

2009 yılında ekran hayatına başlayan Yetenek Sizsiniz Türkiye, her yaştan insanın yeteneklerini sergilediği bir yarışma oldu. Hal böyle olunca da hafızalarımıza kazınan sayısız yarışmacı oldu.

Taklitten sihire ve hatta şarkıcılığa kadar sayısız yeteneğin yarıştığı programa pek çok yarışmacı damgasını vursa da aralarında en çok o zamanlar 8 yaşında olan Yusuf Baran Aygün akılda kalan oldu.

Rap müziğe olan tutkusuyla yarışa katılan Yusuf Baran Aygün o kadar sempatik bulundu ki Hülya Avşar tarafından öpücüklere boğuldu.

Arka arkaya “Acun Beyefendi” diyerek hafızalarımıza kazınan Yusuf Baran, 4 kez beyin ameliyatı geçirmesine rağmen hayata olan inancı ve yüksek gücüyle alkışlandı.

Rap performansıyla ikinci kategoriye giren Yusuf Baran Aygün, Yetenek Sizsiniz’in ardından ortadan kaybolmuş ve yıllar sonra ortaya çıkmıştır.

2013 yılında Yetenek Sizsiniz ile tanıştığımız Yusuf Baran Aygün artık 18 yaşında bir genç.

İşte Yusuf Baran Aygün’ün son hali:

?

?

habercanik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu