Yaşam

2023 Survivor Panorama Sunucuları Açıklandı: Eski Yarışmacılar Yorumcu Olarak Yerlerini Aldı!

Survivor 2023 döneminin yayınlanmasına neredeyse saatler kaldı. 15 Ocak Pazar (bugün) ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Survivor yarışı için nefesler tutuldu. Ünlü isimlerin, fenomenlerin ve tabii ki gönüllülerin amansız bir yarışa gireceği Survivor’ın yorumcuları da belli oldu. Peki Survivor Panorama 2023’ü kim sunacak? Detaylar burada…

Bildiğiniz gibi Survivor başladıktan sonra yeni bir program ekranlarımıza geliyor. İşte Survivor Panorama.

Yarışmacıların gidişatını eleştiren, durumları özetleyen ve kaçıran herkes için yarışmayı farklı bir bakış açısıyla sunan Survivor Panorama bu yıl da ekranlarımızda olacak.

Bildiğiniz üzere geçen sene hakem olarak koltuklarda Hakan Hatipoğlu, Kemal Özcanlı, Damla Can ve Kübra Açıl oturuyordu.

Panorama’da genellikle ünlü sunucular veya eski Survivor yarışmacıları görüyoruz. Peki 2023 Survivor Panorama sunucuları kimler?

İlk isimle başlayalım. Eski Survivor yarışmacısı Evrim Keklik bu yıl Panorama’da yorumcu olarak koltukta oturacak.

Biliyorsunuz ki o adada iki kez çok savaşmış ve seyirciler tarafından çok sevilmiş biri.

Spor yorumcusu olarak tanıdığımız Kemal Özcanlı, TV8 ekranlarında 2023 Survivor Panorama sunucularının ortasında yerini aldı.

Daha önce yarışmada üç kez Survivor’da yarışan ve ardından Panorama’nın sunuculuğunu yapan Hakan Hatipoğlu bu yıl da ekranlarımızda olacak.

Yarışmanın en genç isimlerinden biri olarak tanıdığımız Ayşe Yüksel, 2021 yılında yarışmadan üçüncü olarak ayrılmıştır. Başarısıyla tüm övgüleri toplayan Ayşe Yüksel’i bu yıl Survivor yorumcusu olarak izleyeceğiz. Evrim Keklik ile birlikte Panorama ekranları.

Sizce bu yıl nasıl geçecek? Haydi yorumlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu